Koronavirus: nová opatření od 12. 10. 2020

Dne 8. 10. 2020 vydala vláda České republiky usnesení č. 997 o přijetí krizového opatření (omezení škol), na základě kterého se od pondělí 12. 10. nebude konat prezenční výuka (žádná, tedy ani laboratoří).  Pro podrobnější informace o vyučování či průběhu semestru sledujte své školní e-maily. Opatření je (zatím) v platnosti do 25. 10. 2020.

Ve všech uzavřených prostorách školy je povinnost nošení roušek nebo jiné ochrany nosu a úst. Tato povinnost se nevztahuje na pobyt zaměstnanců ve vlastních kancelářích a ve stravovacím zařízení vysoké školy při konzumaci jídla a nápojů. Každá osoba, u které se prokáže existence onemocnění covid–19 pozitivním testem, je povinna tuto skutečnost sdělit svému vedoucímu skupiny, laboratoře či nadřízenému a to bez zbytečného prodlení. Student má povinnost sdělit tuto skutečnost telefonicky nebo e-mailem na děkanát fakulty, kde studuje.