Bc: Přihlášení a zaslání anotace příspěvku do SVK

Pracujete na zajímavé zápočtové práci, studentském projektu nebo jako pomocná vědecká síla? Pokud se téma Vaší práce týká informačních technologií, zpracování dat, měření nebo řízení procesů (i když nestudujete obor Inženýrská informatika nebo Procesní inženýrství a management) a máte o účast na studentské vědecké konferenci (dále jen SVK) zájem, přihlašte svůj příspěvek do pátku 21. října 2016 prostřednictvím elektronického formuláře. Vaši účast potvrdíme do 24 hodin e-mailem a zároveň příspěvek zařadíme do seznamu přihlášených na SVK FCHI.

Do středy 9. listopadu 2016 zašlete prostřednictvím téhož formuláře anotaci své práce v rozsahu max. 15 řádků textu, obrázků a vzorců, ve které shrnete cíle a výsledky Vaší práce.

Příjemné je, že svou účastí na SVK můžete splnit svou zápočtovou povinnost (prezentovat semestrální projekt Inženýrské Informatiky, máte-li ho zapsaný) a navíc získáte i finanční odměnu.