Mgr: Přihlášení a zaslání anotace příspěvku do SVK

Pracujete na zajímavé zápočtové práci, studentském projektu nebo jako pomocná vědecká síla? Pokud se téma Vaší práce týká informačních technologií, zpracování dat, měření nebo řízení procesů (i když nestudujete obor Inženýrská informatika nebo Procesní inženýrství a management) a máte o účast na studentské vědecké konferenci (dále jen SVK) zájem, přihlašte svůj příspěvek do pátku 22. října 2017 prostřednictvím elektronického formuláře. Vaši účast potvrdíme do 24 hodin e-mailem a zároveň příspěvek zařadíme do seznamu přihlášených na SVK FCHI.

Do středy 8. listopadu 2017 zašlete prostřednictvím téhož formuláře anotaci, ve které shrnete cíle a výsledky vaší práce (max. 1300 znaků, max. 1 obrázek rozměru 16:9, možnosti formátování jsou návodně uvedeny v přihlašovacím systému).

Příjemné je, že svou účastí na SVK v našich sekcích můžete splnit svou zápočtovou povinnost (prezentovat semestrální projekt, máte-li ho zapsaný) a navíc získáte i finanční odměnu.

U příležitosti SVK je vyhlášena soutěž o Cenu Julie Hamáčkové v kategorii Studentská práce typu SVK.