Mgr: Vyhlášení a termíny SVK 2021

Pracujete na zajímavé zápočtové práci, studentském projektu nebo jako pomocná vědecká síla? Pokud se téma Vaší práce týká informačních technologií, zpracování dat, měření nebo řízení procesů (i když nestudujete program Senzorika a kybernetika v chemii nebo Datové inženýrství v chemii) a máte o účast na studentské vědecké konferenci (SVK) zájem, přihlašte svůj příspěvek do 8. listopadu 2021 do školního systému prostřednictvím elektronického formuláře. Vaši účast potvrdíme do 24 hodin e-mailem a zároveň příspěvek zařadíme do seznamu přihlášených.

Poté do 18. listopadu 2021 zašlete prostřednictvím téhož formuláře anotaci, ve které uveďte cíle a výsledky vaší práce (max. 1300 znaků, max. 1 obrázek rozměru 16:9, možnosti formátování jsou návodně uvedeny v přihlašovacím systému).

Vlastní konference proběhne ve čtvrtek 2. prosince 2021.

Příjemné je, že svou účastí na SVK v našich sekcích můžete splnit svou zápočtovou povinnost (prezentovat některý ze semestrálních projektů našeho ústavu, máte-li ho zapsaný) a navíc získáte i odměnu.

U příležitosti SVK je vyhlášena i soutěž o Cenu Julie Hamáčkové v kategorii Studentská práce typu SVK.