Mgr: Vyhlášení a termíny SVK 2019

Pracujete na zajímavé zápočtové práci, studentském projektu nebo jako pomocná vědecká síla? Pokud se téma Vaší práce týká informačních technologií, zpracování dat, měření nebo řízení procesů (i když nestudujete program Senzorika a kybernetika v chemii) a máte o účast na studentské vědecké konferenci (SVK) zájem, přihlašte svůj příspěvek do 21. října 2019 do školního systému prostřednictvím elektronického formuláře. Vaši účast potvrdíme do 24 hodin e-mailem a zároveň příspěvek zařadíme do seznamu přihlášených.

Poté do pátku 8. listopadu 2019 zašlete prostřednictvím téhož formuláře anotaci, ve které uveďte cíle a výsledky vaší práce (max. 1300 znaků, max. 1 obrázek rozměru 16:9, možnosti formátování jsou návodně uvedeny v přihlašovacím systému).

Vlastní konference proběhne ve čtvrtek 21. listopadu 2019.

Příjemné je, že svou účastí na SVK v našich sekcích můžete splnit svou zápočtovou povinnost (prezentovat některý ze semestrálních projektů našeho ústavu, máte-li ho zapsaný) a navíc získáte i odměnu.

U příležitosti SVK je vyhlášena i soutěž o Cenu Julie Hamáčkové v kategorii Studentská práce typu SVK.